Satılan ürünlerde İADE yoktur. DEĞİŞİM kabul edilmektedir. Ürün iade ve değişim işlemleri internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.  Ürünlerimiz abiye, özel gün kıyafetleri sınıfındadır bu sebepten ürünün teslim tarihinden ertesi gün kargolama koşulu ile iade ve değişim kabul edilmektedir. İadelerde kargo ücretleri alıcıya aittir.

Ürünlerinin değişim işlemlerini 0(538)668 11 95 numaralı telefonumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 1 iş günü içerisinde yapabilirsiniz.


Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için; öncelikle, siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra, eğer değişim yapmak istiyorsanız 2 gün içinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Böylelikle değişim için istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise, sizin için ayırabiliriz. Değişim için, whatsapp hattı ya da  telefon yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. 
 
 Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve etiketi ile birlikte geri gönderilmelidir. (Lekeli, yırtılmış, sökülmüş,fermuarı müşteriden kaynaklı zorlama sebebiyle bozulmuş, üzerine herhangi bir koku sinmiş ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmemektedir.) 
 
Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin stokta olması halinde, değişim için geri gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, en kısa sürede size kargolanacaktır.
 
YURT DIŞI ÜRÜN İADE ve DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Yurt dışı siparişlerinizde  iade  yapılmamaktadır.Değişim olucak ürün ya da ürünlerin kargo ücretleri alıcıya aittir.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı